Gurmánský BOX

1x 300g Hmyzáci s řasou - chutné masové kuličky o průměru 12 mm s vysoce stravitelným hmyzím proteinem a přídavkem vodních řas.

Složení: Hmyzí protein 30%, mikrobiální protein, játrový protein, sladkovodní rybí moučka, škvarková moučka, rýžová mouka, hovězí a vepřová masová moučka, pohanková mouka, sušená vejce, pivovarské kvasnice, mořská řasa Kelpa, sladkovodní řasa Chlorella. 

1x 300g Treska s bylinami - chutné masové kuličky o průměru 16 mm se syrovým rybím masem a bylinnou směsí.

Složení: Syrové rybí maso - treska 25%, rybí moučka 15%, hovězí a vepřová moučka, hovězí lojové škvarky, hovězí kolagen, extrudovaná směs - pohanka, jáhly a rýže, sušená jablečná dřeň, sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, mořska řasa Kelpa, sladkovodní řasa Spirulina a Chlorella, směs bylin vhodných pro psy.

1x 300g Losos s krillem - chutné masové kuličky o průměru 24 mm se syrovým lososovým masem a krillem.

Složení: Jemně mleté, syrové maso (i s kostrou) z Arktických lososů 60%, výběrová krillová moučka, pšeničné klíčky, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej, vařená rýže, hovězí kolagen, mořská řasa Kelpa.

Skladování: Skladujte v zavřeném obalu, v suchu a temnu, spotřebujte do 3 měsíců při teplotě do cca 20 °C, do 6 měsíců při teplotě do cca 10 °C. Zmrazený výrobek vydrží až 12 měsíců od nákupu.

Vyrobeno v České republice pro DOG'S SERVICE®.

Bez konzervantů, barviv a dochucovadel.

Baleno do kartonové krabice s odklápěcím víkem vyplněné dřevitou vlnou.

390,00 Kč